wtorek, 28 lipca 2009

Bend over and show me your dark side.I poszło. 12 stron. Pierwszy odcinek "Recours" został już oficjalnie skończony i teraz czeka na druk, by trafić w wasze łapska na tegorocznym MFK. Oczywiście będziecie musieli zakupić najnowszy - 5. numer "Kolektywu" (który bonusowo zawierać będzie również komiksy takich celebrytów jak Bartek Sztybor, Igor Wolski, Maciej Pałka oraz teamu Łazowski/Szymkiewicz).
Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że do października jeszcze bardzo daleko, a Łukasz zdążył już nakręcić niezły hype na tę serię. Postanowiliśmy wyjść do was z małą niespodzianką.
Zanim "odcinek pierwszy" trafi do sprzedaży planujemy wypuścić "odcinek zerowy". Wiem, wiem. Zastanawiacie się - czym do cholery jest "odcinek zerowy", więc spieszę z wyjaśnieniem.
Będzie to kilka króciutkich szortów publikowanych w internecie, których akcja osadzona będzie przed wydarzeniami z odcinka pierwszego. Aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę dodam, że scenariusz pierwszego szorta jest już napisany, a rysunki już się tworzą. Można go oczekiwać w tym miejscu za jakieś dwa tygodnie.
Ja tymczasem wracam na mostek kapitana pisać odcinek drugi.
Życzcie mi szczęścia.

3 komentarze:

 1. No ja czekam, na MFK na pewno kupię kolektyw, nie ma bata.
  Odcinek zerowy pobudza apetyt.

  OdpowiedzUsuń
 2. słodko. pozostaje czekać. te szorty będą w formie pojedynczych pasków, tak?

  OdpowiedzUsuń
 3. to bedą plansze...
  pierwszy szort bedzie 4-planszową historią w czerni i bieli.

  OdpowiedzUsuń